Reference

Katka S.

„S Káťou jsem se poznala před pár lety prostřednictvím kosmetiky a poradenství péče o pleť. Vždy se o mě pečlivě stará, doporučuje vhodné přípravky, ale nic nevnucuje. Zajímá se, jak mi co vyhovuje, snaží se mi maximálně vyhovět. 

Kromě toho je vždy velmi milá a pozitivně naladěná. Jsem ráda, že je mou kosmetickou poradkyní právě ona. “

Daniela B.

„Při své práci se pravidelně setkávám s lidmi a péči o svůj zevnějšek považuji za velmi důležitou. Proto mě zaujala nabídka na PROMĚNU. Tento projekt doporučuji všem dámám, které mají chuť na změnu a mají odvahu se bez zrcadla svěřit do rukou odborníků. Celá akce je provázena focením a výsledek opravdu stojí za to.

Díky tomuto projektu jsem poznala empatickou a milou Katku a její "růžovou kosmetiku". Doporučené přípravky příjemně působí na moji pleť a každé ráno i večer tak umocňují moji dobrou náladu....“

Lucie D.

„Ještě před pár lety jsem byla mamina, co měla pocit, že jí stačí jeden krém na obličej a jakékoliv odličovací mléko, po kterém nemá vyrážku. Občas, když jsem se nalíčila, slzely mi oči a na tvářích se udělala krupička. Protože jsem stále někde běhala s dětmi, neměla jsem běžně potřebu se líčit. Jenže Katka mi postupem času ukázala, že to potřebuji, že se tak cítím lépe a hlavně, že se

moje pleť cítí lépe! Zmizela vyrážka, oči mi neslzí, moje pleť má jednotný nádech a vypadám jako ženská.

Když mi Kačka ukazovala péči a s ní spojené možnosti, argumentovala jsem často, že to neumím, nemám čas a že nechci vypadat jak zmalovaný plakát. Jenže ona mne přesvědčila, že to tak být nemusí. Že stačí pár minut a lehké líčení a změna je obrovská. 

Dámy, mamky, i když si myslíte, že nepotřebujete šminky a krémíčky, není to tak. Měly byste samy sobě dopřát alespoň malinkatou péči a pozornost a uvidíte, že změna bude obrovská.

U Katky mám super servis a úplně nejvíc je pro mně, kromě jejího přátelství , že mě nikdy do ničeho nenutí, nepřemlouvá. Jasně mi vysvětlí, co potřebuju a plně respektuje moje rozhodnutí, co si pořídím a do čeho již nechci investovat.

Díky Kačí za tvou péči!!!!“

Lucie K.

"Dobrý večer, moooc děkuji za všechno! :-) Když jsem šla k Vám, měla jsem pocit, že na mě všichni zírají, že jsem nenalíčená a když jsem šla od Vás, tak jsem měla pocit, že všichni opět koukají jak mi to moc sluší, zvedla jste mi sebevědomí, moc děkuji, bylo to velmi příjemné, jste velmi šikovná, je dobře, že jste nezůstala u ekonomiky :-)"


Iva Ch.

"Jste prostě úžasná! A taky moc šikovná, krásná, talentovaná slečna,  cítím se fakt úplně úžasně.  Děkuji! Děkuji moc!"