Hledám k sobě právě Vás

20.10.2017

Jak jste si mohly přečíst v části o mně, mým původním povoláním bylo naprosto něco odlišného než to, čemu se věnuji nyní. Moje hobby se stalo mou prací a má práce se stala mým posláním. A já chci toto poslání předat dál. A hledám právě Vás!

Ženy s neomezenými možnostmi

Když byste mi před 6 lety řekli, že mou prací bude zkrášlování žen a budu se snažit nám, obyčejným ženám zvednout sebevědomí tak jednoduchou věcí, jako že jim poradím jak o sebe pečovat a jak se rychle a efektivně cítit lépe, nejspíš bych si myslela, že jste se dočista zbláznili. A přesto! Jsem tu a jsem tu pro Vás!

Hledám k sobě ženy, které chtějí zkusit něco nového. Které mají chuť pracovat a přitom si řídit svůj čas. Ženy, které mají chuť dosáhnout více, než je pro "předurčeno". Ženy, které chtějí více pro sebe, svou rodinu a svůj život. Ženy, které chtějí dělat svět hezčí a pomáhat ostatním. Ženy, které chtějí něco dokázat. Ženy, které teď neví jak, ale rády by se o sebe staraly. Ženy, které chtějí uznání, přátelství a nové zážitky. A ženy, které nechtějí být omezovány, a chtějí mít neomezené možnosti. Přesně takové ženy hledám. 

Co dělám

Učím ženy péči o pleť a líčení. Tedy jak se ráno a večer postarat o svou pleť tak, aby byla v co nejlepším stavu. Protože dnes je na trhu obrovské množství produktů a značek a běžná spotřebitelka je naprosto ztracená a netuší, jaké produkty zvolit, jak kombinovat, co slouží k čemu. Takže často se setkávám se ženami, které mají velké množství kosmetiky doma, ale ve finále nic nepoužívají, protože jim buď nevyhovuje, nebo nevědí jak. 

Ve dvaceti má žena tvář, jakou jí nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život, a v padesáti, jakou si zaslouží. 

Coco Chanel

Nabízím ženám možnost přivýdělku, výdělku či kariéry, podle její momentálni chuti a možností. Nabízím školení v péči o pleť, typologii pleti, produktech, líčení, trendech, vedení lidí, osobnostní rozvoj, a mnoho dalšího. Nabízím podporu a zázemí. A nabízím práci se srdcem, která Vás obohatí nejen finančně, ale především lidsky. 

A že Vás napadá, že byste na to nebyla ta pravá? Tak to je v pořádku. Já totiž rozhodně nebyla ta pravá také! Ale víte co? Když to nezkusíte, tak nikdy nebudete vědět. A to nejhorší co se Vám může stát je to, že se budete umět pěkně postarat sama o sebe a o své blízké! ;-) A to je taky fajn.

Co je pro Vás důležité v životě:

  • Flexibilita - mít takovou pracovní dobu, jakou si sama zvolím.
  • Být svým pánem, určovat si vlastní cíle.
  • Možnost neomezeného výdělku.
  • Přípravky, kterým věřím, vyrobené společností, které mohu důvěřovat.
  • Pocit sebejistoty, podpory a toho, že jsem součástí týmu.
  • Uznání za všechnu usilovnou práci.
  • Pomáhat ostatním žít lepší život.

Ať je to cokoliv z výše uvedeného, pro každou z nás je tu to co hledáme.

A co mě na té super práci baví? Že si to umíme užívat. Jezdíme na večeře, a jak jinak než limuzínou, dostáváme dárečky a kytičky a spoustu potlesku. A taky jsme finančně nezávislé! ;-)