Líčení není operace srdce

31.03.2018

Krása na každém kroku

Jdete po ulici a na každém kroku vidíte reklamu, časopis, banner, plakát a ze všech těch reklam na vás vykukují dokonale bechybné pleti s úžasných propracovaným make-upem. Krásná pleť, bezchybně vykonturovaný obličej, sexy vystínované oči a smyslně nalíčené výrazné rty. Bronzery, "hajlatery", kontury, rozjasňovače. Taková slova se na vás hrnou z každé reklamy na kosmetiku a z každého videa kde jaké youtuberky. Ale kdo se v tom má vyznat a jak sakra dosáhnout takového vzhledu, když vstáváte v půl šesté, musíte připravit děti, sebe, během 15 minut vyrazit z domu a jste rády, že si vůbec vyčistíte zuby?

A tak radši začneme tyto věci ignorovat. Protože nás upřímně štvou. Protože přece žádná normální žena, nemá na takové nesmysly ráno čas. Nemůžeme přece trávit
2 hodiny ráno v koupelně, abychom vypadaly jak ze žurnálu! A vnitřně se rozhodnete, že toto není pro vás. 

Jednodušší než se zdá

Jenže vše je mnohem jednodušší, než zdá. Stačí jen vědět jak na to. Věnovat tomu chviličku času, abychom objevily svůj obličej a co se s ním během pár minut dá udělat a pak už je to jen příjemný proces, který zabere pár minutek. Ale důležité na začátku je, rozhodnout se, že něco změníme. 

Stačí si jen dovolit, být krásná. Protože vy jste tou jedinou osobou, co může rozzářářit váš den

Již více než 6 let učím ženy jak pečovat o pleť doma každé ráno a každý večer a jak se nalíčit rychle a efektivně na každý den a jak výjimečně a pečlivě na speciální akce. A vím, že mnoho z vás je překvapeno, že to není až tak složité.

Důležité jsou tyto kroky:

  1. Rozjasnit a sjednotit pleť
  2. Dodat pleti zdravou barvu a svěžet
  3. Zvýraznit přednosti a potlačit lehké nedostatky
  4. Cítit se krásná a usmívat se 

4 kroky k jednoduchému make-upu

Rozjasnit a sjednotit pleť je velmi snadné. Stačí zvolit tu správnou bázi - makeup, nebo tónovaný krém (BB krém, CC krém), který splyne dokonale s barvou vaší pleti, krásně a dokonale ji sjednotí a bude vypadat báječně přirozeně. Taková báze vám dokáže vykonat velkou službu, protože zakryje veškeré barevné nedokonalosti a nevyrovanosti a zároveň působí jako takové tenké tričko na obličej, které vás chrání proti všem nečistotát venku.

Zdravou barvu pleti dodáme rozhodně pomocí tvářenky. Ta nesmí v žádném líčení rozhodně chybět. S tvářenkou je ale třeba pracovat s citem a jemně. Měla by působit svěže a přirozeně a přitom vám dodat svěžet do obličeje. Pokud máte pocit, že byste ji ještě chtěly trošku podpořit, můžete použít i bronzer k lehkému vytvarování obličeje. Na vše stačí pár jednoduchých tahů štětcem.

Zvýrazníme naše přednosti - mohou to být krásné blankytné oči, velká zelená kukadla, či svůdné a plné rty. Každá máme co zvýraznit. A stačí jen zvolit ty správné barvy a dát ten správný důraz a během pár tahů se za vámi každý otočí. 

Pokud chceme zvýraznit oči, použijeme pár základních očních stínů či lehoučkou linku podél řas a zvýrazníme krásně řasy. A rty doplníme třeba jen lehkou a svěží rtěnkou nebo leskem. Pokud klademe důraz na naše rty, vybereme lichotivý odstín rtěnky a dokonale zvýrazníme a obkreslíme naše rty. Na oči pak stačí jen řasenka třeba s oční linkou. Pár tahů a výsledek je hotov.

Správní pomocníci vám ulehčí práci a zrychlí a zefektivní celý proces. Investujte tedy do kvalitní štětců, které vám jednoduše a rychle dovolí dosáhnout kýženého výsledku.

Úsměv a pochvala v zrcadle. Zrcadlo je váš přítel a úsměv je váš úplně nejlepší make-up. Tak se nezapomínejte usmát a cítit se krásná.

Krásná pleť je základ

Nic ale nejde bez správného podkladu. Krásná, správně připravená a vyživená pleť je základ. Bez toho se žádné líčení neobejde. Malíř také nezačne malovat bez toho, aby si nepřipravil plátno. 

Ani sebelépe vybraný makeup nevynikne na tváři, která je vysušená, dehydrovaná, unavená, zašedlá, šupinatá, s krupičkou či pupínky, podrážděná atd. Proto je naprosto nezbytná každodenní pravidelná péče, která je alfou a omegou úspěchu nádherného makeu-upu. 

Dopřejte si cítit se krásně. Dovolte si hýčkat se pár minut. Dejte sama sebe na první místo, alespoň na chvilku.

Pokud si nevíte rady s jednoduchý líčením a jak připravit pleť, objednejte se na individuální kurz líčení, kde vám ukáži, jak postupovat krok po kroku :-)

Vaše Kate