Podzimní novinky v líčení

22.10.2017

Tajuplné temné odstíny

Podzim již máme v plném proudu a letošní podzimní tóny jsou naprosto úchvatné! S úbytkem světla a přibývajícími podzimními dny je třeba přidat trochu na intenzitě a rozzářit ulice plné černých a šedých kabátů něčím barevným.

Letošní trendy jsou jasné zemité a přírodní tóny hnědé, měděné, ocelové, burgundské vínové, starorůžové, hořčicové, lilkové, či tmavě zelené. 

Paletky oční stínů jsou trendy jak od jemných přírodních tónů až po temně vínové, čokoládově hnědé, tmavě modré či temně zelené. Oblíbené je kouřové líčení a v kombinaci se rtěnkou. V barvách rtěnek je tentokrát na výběr často z barev růžovo-hnědých a vínových. Spíše výraznější tóny a matnější. Pokud máte rty suché, je třeba před nanesením rtěnky vždy pečlivě ošetřit, aby líčení pak vypadalo hezky. Velkým pomocníkem pro citlivé a suché rty je peeling a balzám na rty, který vám pomůže od nekonečného mazání rtů jelením lojem bez výsledku. 

Pro jednoduchý a rychle dosažitelný výsledek líčení očí doporučuji použít štětce, které Vám práci usnadní a dokonale rozetřou stíny tak, aby vypadaly přirozeně a hezky. Aplikátory nebo nekvalitní štětce mohou způsobit fleky, nedokonalé rozetřetí a rozstínování, či špatně nanesou barvu stínů. Ideální je jednoduchá sada 3-4 štětců na oči, které jsou skvělými pomocníky a ušetří Vám práci a kýženého výsledku dosáhnete pár tahy.

Aby bylo líčení dokonalé, nezapomínejte na dokonalé sjednocení pleti (které je zároveň i ochranou). Můžete použít svůj oblíbený makeup, cc krém, či jinou bázi a zafixovat minerálním pudrovým makeupem, který dokončí perfektní vzhled. Pokud máte problém s výdrží líčení, použijte fixační gel pod makeup a fixační krém na oční makeup. Já bez fixátoru na stíny nemohu existovat, protože mám mastnější kůži na víčkách a stíny mi nevydrží přiliš dlouho. Díky této malé pomůcce si ale mohu užívat každý den nového perfektního vzhledu ;-)

Nezapomínejte však ani na bronzer, který vám vytvaruje tvář a tvářenku, která vám dodá zdravou barvu. Obvzláště na podzim, potřebujeme dodat trochu té zdravé barvy do obličeje ;-)

Pokud si nevíte rady, objednejte si svůj termín na individuální kurz líčení a ukážeme si jak na to. A pokud hledáte ty pravé doplňky do vaší kosmetické taštičky, tak zde naleznete mé oblíbence na podzim.