O MĚ

KATEŘINA ZAVŘELOVÁ

Make-up Artist & Hair Stylist

Pocházím z malého města na Vysočině, odkud jsem po ukončení Gymnázia putovala do Pardubic na vysokou školu a poté do Prahy za prací. Miluji práci na počítači, práci s databázemi, s internetem a intranetem. Ráda jsem se vždy učila novým věcem a pracovala na nových projektech a posouvala svoje hranice dál. 

Po několika letech v různých zaměstnáních na různých pozicích (od asistentky, přes finanční manažerku, až po podporu obchodu) jsem však zjistila, že mě nenaplňuje být zaměstnancem. Že nikdy nedosáhnu té stoprocentní spokojenosti, kdy vše do sebe perfektně zapadá. 

 Jelikož jsem se již několik let jako hobby věnovala kosmetice, poradenství v oblasti péče o pleť a líčení a ve volných chvílích jsem absolvovala i řadu školení v tomto ohledu, ale i co se týče osobního rozvoje, rozhodla jsem se tedy posunout dál. Ukončila jsem své působení v rakouském koncernu stavební společnosti a vrhla se čistě na práci kosmetické poradkyně, a profesionální vizážistky a hairstylistky. Kromě jiných jsem absolvovala rekvalifikační kurz Master Beauty, Iconic Make-up Kurz a TV, studio a video make-up v Make-up Institutu Prague. 

Mým hlavním zaměřením je především poradenství pro ženy a muže, jak správně pečovat o svou pleť tak, aby byla co nejdéle v co nejlepším stavu. Poskytuji také osobní kurzy líčení. 

V oblasti líčení se soustředím především na osobní klientelu a to na líčení a úpravu účesu pro focení (maminky, rodiny s dětmi, portréty, budouir, beauty a fashion), svatební make-up, včetně účesu, líčení na důležité události jako plesy, večírky, apod. 

Mým hlavním cílem je poskytnout každé klientce individuálně a citlivě osobní přístup, kdy se snažím zachytit její potřeby. S každou klientkou hodně komunikuji, abychom se dobraly nejlepšího výsledku, dle jejích představ. Myslím si, že každá žena je krásná a mojí prací je, tu krásu zdůraznit a přitom nepotlačit osobnost té ženy. A to naprosto miluji.

Moji největší odměnou je spokojená zákaznice, která se ke mě vždy ráda vrátí.