O MĚ

KATEŘINA ZAVŘELOVÁ

Make-up Artist & Hair Stylist

Pocházím z malého města na Vysočině, odkud jsem po ukončení osmiletého Gymnázia putovala do Pardubic na vysokou školu a po úspěšném dokončení do Prahy za prací. Věděla jsem, že práce ve veřejném sektoru, který jsem studovala, nebude nikdy můj cíl. Miluji práci na počítači, práci s databázemi, s internetem a intranetem. Ráda jsem se vždy učila novým věcem a pracovala na nových projektech a posouvala svoje hranice dál. 

Po několika letech v různých zaměstnáních na různých pozicích (od asistentky, přes finanční manažerku, až po podporu obchodu) jsem však zjistila, že mě nenaplňuje být zaměstnancem. Že nikdy nedosáhnu té stoprocentní spokojenosti, kdy vše do sebe perfektně zapadá - náplň práce, kolektiv, nadřízení, možnosti růstu, ocenění či finance. Vždy něco pokulhávalo. 

 Jelikož jsem se již několik let jako hobby věnovala kosmetice, poradenství v oblasti péče o pleť a líčení a ve volných chvílích jsem absolvovala i řadu školení v tomto ohledu, ale i co se týče osobního rozvoje, rozhodla jsem se tedy posunout dál. Ukončila jsem své působení v rakouském koncernu stavební společnosti a vrhla se čistě na práci kosmetické poradkyně, a profesionální vizážistky a hairstylistky. Kromě jiných jsem absolvovala rekvalifikační kurz Master Beauty, Iconic Make-up Kurz a TV, studio a video make-up.

Mým hlavním zaměřením je především poradenství pro ženy a muže, jak správně pečovat o svou pleť každé ráno a každý večer ve své koupelně tak, aby byla co nejdéle v co nejlepším stavu. Poskytuji také osobní kurzy líčení a kurzy líčení pro zaměstnance firem.

V oblasti líčení se soustředím především na osobní klientelu a to na líčení a úpravu účesu pro focení (maminky, rodiny s dětmi, portréty, budouir, beauty a fashion), svatební make-up, včetně účesu, líčení na důležité události jako plesy, večírky, apod.

Mým hlavním cílem je poskytnout každé klientce individuální a citlivý osobní přístup, kdy se snažím zachytit její potřeby. S každou klientkou hodně komunikuji, abychom se dobraly nejlepšího výsledku, dle jejích představ. Myslím si, že každá žena je krásná a mojí prací je, tu krásu zdůraznit a přitom nepotlačit osobnost té ženy. A to naprosto miluji.

Moji největší odměnou je spokojená zákaznice, která se ke mě vždy ráda vrátí.