NOVINKY

Jdete po ulici a na každém kroku vidíte reklamu, časopis, banner, plakát a ze všech těch reklam na vás vykukují dokonale bechybné pleti s úžasných propracovaným make-upem. Krásná pleť, bezchybně vykonturovaný obličej, sexy vystínované oči a smyslně nalíčené výrazné rty. Bronzery, "hajlatery", kontury, rozjasňovače. Taková slova se na vás hrnou z...

Každá z nás bych chtěla mít krásnou, svěží, zářivou pleť, bez vrásek, pupínků, flíčků a dalších nedostatků. A dnes a denně jsme konfrontovány s obrázky naprosto dokonalých pletí na internetu a časopisech. A říkáme si, jak to ta žena sakra dělá?! Co dělá, co já nedělám? A dojdeme k tomu, že se tak narodila a má to v genech...

Podzim již máme v plném proudu a letošní podzimní tóny jsou naprosto úchvatné! S úbytkem světla a přibývajícími podzimními dny je třeba přidat trochu na intenzitě a rozzářit ulice plné černých a šedých kabátů něčím barevným.

Začátkem měsíce října, s přicházejícím podzimním časem jsem měla možnost se zůčastnit velmi příjemné módní přehlídky skvělé návrhářky Jaroslavy Procházkové, která se konala v krásném a impozantním Mramorovém sále v Lucerně.

Jak jste si mohly přečíst v části o mně, mým původním povoláním bylo naprosto něco odlišného než to, čemu se věnuji nyní. Moje hobby se stalo mou prací a má práce se stala mým posláním. A já chci toto poslání předat dál. A hledám právě Vás!